Ceny transferowe – szkolenia w Akademii LTCA

Wdrożenie zmian zachodzących w prawie podatkowym jest trudne i wymaga odpowiedniej wiedzy oraz przygotowania. Osoby odpowiedzialne za finanse w przedsiębiorstwie mogą mieć z tym sporo problemów. Rozwiązaniem są szkolenia, które przygotują kadrę zarządzającą i dostarczą jej niezbędnej wiedzy.

Akademia LTCA

Akademia LTCA z siedzibą w Warszawie to platforma szkoleń on-line i webinarów. Oferuje kursy na terenie całego kraju i cechuje się indywidualnym podejściem do klienta i jego potrzeb. Do wyboru są szkolenia zamknięte, otwarte oraz e-learning. Kursanci uczeni są przez wysokiej klasy ekspertów z zakresu podatków i prawa. Przekazują oni aktualną wiedzę praktyczną. Eksperci wskazują, jak nadążać za zmianami i dostarczają narzędzi do tego. Uczestnicy kursu opanowują w czasie szkolenia sposoby zarządzania firmą i zapobiegania nadużyciom. Wiedza przekazywana jest w sposób zrozumiały i kompleksowy – tak, by łatwo było wdrożyć ją w życie.

Szkolenie – Ceny Transferowe

Do kadry zarządzającej, pracowników działów finansowych, księgowych, kontrolerów finansowych, dyrektorów finansowych oraz doradców podatkowych skierowane jest szkolenie: Ceny Transferowe. Przygotowuje ono do zmian związanych z nowelizacją prawa. Kursanci dowiedzą się, w jaki sposób identyfikować transakcje podlegające dokumentacji i uzyskają praktyczne wskazówki dotyczące sporządzania dokumentacji. Szkolenie uczy w praktyczny sposób rozwiązywania problemów wynikających z nowelizacji przepisów. Uczestnicy nauczą się, jak rozpoznać zakres obowiązków, jakie elementy powinna zawierać dokumentacja, jak ją sporządzić i skąd czerpać dane do analiz benchmarkingowych. Zapoznają się także z orzeczeniami sądów i poznają interpretację organów podatkowych w sprawach dotyczących cen transferowych.

Co dają szkolenia w Akademii LTCA?

Zmiany zachodzące w prawie podatkowym są trudne do wdrożenia. Przedsiębiorca może ich nie rozumieć lub o nich nie wiedzieć. Brak wdrożeń lub nieprawidłowość skutkuje sankcjami prawno-skarbowymi. Nieprzygotowanie do nowych przepisów może prowadzić do konieczności przestoju w firmie, a nawet utraty płynności finansowej. Wiedza zdobyta na szkoleniu: ceny transferowe dostarczy kadrze zarządzającej sposobów identyfikowania transakcji podlegającej dokumentacji i wskazówek dotyczących sporządzania dokumentacji.

Osoby odpowiedzialne za finanse przedsiębiorstwa zyskają narzędzia niezbędne do rozwoju firmy i działania zgodnie z obowiązującym prawem. Dzięki temu wdrożenie nowelizacji prawa podatkowego przebiegnie płynnie. Firma dostosuje się do nadchodzących regulacji w wymaganym terminie, co da jej przewagę nad konkurencją. To przekłada się na bezpośredni zysk przedsiębiorstwa. Szkolenia dostarczają wiedzę, w jaki sposób zapobiegać zaburzeniu płynności finansowej i uniknąć ryzyka, zyskując równocześnie prestiż i wzrost zaufania klientów.

Wzrost kompetencji kadry zarządzającej to prawidłowo i zgodnie z prawem zarządzana firma. Szkolenia: Ceny transferowe umożliwiają uniknięcie niepotrzebnego ryzyka, związanego z nowelizacją prawa. Doszkalanie osób odpowiedzialnych za finanse wspomaga rozwój i sukces przedsiębiorstwa.

One Comment on “Ceny transferowe – szkolenia w Akademii LTCA”

  1. W poszukiwaniu rzetelnych informacji na temat kryptowalut polecam zajrzeć na https://beatcoin.pl/gieldy/. każdy, kto chce zarabiać na bitcoinie i innych kryptowalutach powinien najpierw zdobyć wiedzę, rozejrzeć się w giełdach kryptowalut i zacząć inwestować najpierw niewielkie kwoty. Raczej nie będzie dobrym rozwiązaniem wkładanie na giełdę od razu całych oszczędności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com