Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach – Szkolenia UDT

Szkolenia UDT to kursy z obsługi urządzeń transportu bliskiego kończące się egzaminem państwowym pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego. Po zdaniu takiego egzaminu przyznawane są uprawnienia do obsługi różnego rodzaju maszyn wykorzystywanych na magazynach, halach produkcyjnych czy budowach. Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Zapraszamy do Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach, gdzie wykonujemy szkolenia kompleksowo przygotowujące nie tylko do części teoretycznej egzaminu, ale i umiejętności praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy podczas wykonywania pracy.UDT kurs w CSZ to okazja do nabycia dużych umiejętności za stosunkowo niewielką cenę.

Dlaczego warto nabyć uprawnienia UDT?

Umiejętność obsługi urządzeń transportu bliskiego potwierdzona odpowiednimi uprawnieniami w znacznym stopniu pomaga w znalezieniu zatrudnienia. Na rynku pracy jest duże zapotrzebowanie na specjalistów potrafiących wykonywać swoją pracę skutecznie i wydajnie. Dzięki naszym kursom i wyszkolonej kadrze posiadającej bogate doświadczenie nabędziesz umiejętności niezbędne go skutecznego wykonywania obowiązków w zakresie obsługi urządzeń transportu bliskiego. W naszej ofercie znajdują się szkolenia z obsługi następujących urządzeń:

  • wózki jezdniowe podnośnikowe,
  • suwnice, wciągnik i wciągarki,
  • wciągniki i wciągarki,
  • żurawie,
  • podesty ruchome,
  • dźwigi,
  • układnice,
  • i inne.

Naszym celem podczas każdego szkolenia jest nie tylko jak najefektywniejsze przekazanie wiedzy kursantowi, ale również jego bezpieczeństwo i komfort. Każdy kurs przebiega zgodnie z zasadami BHP, do czego przywiązujemy szczególną uwagę. W przypadku przedsiębiorców, mając na uwadze dobro naszego klienta, każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, konsultując wscześniej wszystkie aspekty szkolenia. Jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o formę, czas i miejsce przeprowadzenia kursu, aby w jak najmniejszym stopniu zaburzyć rytm funkcjonowania zakładu.

Kurs na wózki widłowe w Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach

Najpopularniejszym szkoleniem UTD w naszym centrum jest Kurs-wózki widłowe. Nasze szkolenie obejmuje zakres na obsługę wózków zdalnie sterowanych, a także specjalizowanych. Bardzo często z kursów tych korzystają pracownicy aktualnie zatrudnieni na magazynach halach produkcyjnych i innych tego typu zakładach w celu podniesienia kwalifikacji co przyczynić może się do awansu i wzrostu wynagrodzenia. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem na wózki widłowe, to koniecznie skontaktuj się z nami – razem ustalimy dogodne warunki dla każdego. Serdecznie zapraszamy każdego kursanta – CSZ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com