Business English – skuteczna nauka języka angielskiego

Nauka języka specjalistycznego, przydatnego w pracy do codziennych kontaktów z zagranicznymi działami firmy oraz klientami, a także rozmów na spotkaniach biznesowych czy negocjacji z kontrahentami, wymaga dobrej znajomości języka obcego. Ma to szczególne znaczenie dla pracowników firm międzynarodowych, w których angielski jest podstawowym językiem niezbędnym w komunikacji. Obecnie wymagania pracodawców wobec pracowników są wysokie i coraz częściej, oprócz podstawowych umiejętności i kompetencji, znajomość języka angielskiego bywa koniecznością.

Angielski biznesowy – szeroki zakres tematyczny

Większość firm, które wiąże swój rozwój z rynkami zagranicznymi albo są oddziałami zachodnich spółek, poszukuje pracowników z dobrą znajomością angielskiego. Dlatego zarówno pracownicy marketingu, księgowości czy logistyki, jak również specjaliści techniczni oraz menadżerowie średniego i wyższego szczebla powinni posiadać znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu średnio-zawansowanym.

Propozycje kursów językowych dla firm

Szkolenia językowe dla firm w Warszawie i okolicach obejmują m.in. słownictwo oraz komunikację z z zakresu biznesowego języka angielskiego. Zapewnienie pracownikom lekcji business english to coraz bardziej popularne rozwiązanie stosowane przez pracodawców, którym zależy na kompetentnej i dobrze przygotowanej kadrze. Umożliwia ona poznanie specyficznego słownictwa typowego dla świata biznesu lub danej branży, a także używanie go w codziennej pracy. Praktyka z doświadczonym lektorem języka angielskiego pozwoli pracownikom przełamać barierę w komunikowaniu się po angielsku, a jednocześnie nabrać pewności siebie i biegłości w mówieniu.

angielski biznesowy Warszawa

Lektorzy z doskonałą znajomością języka

Doświadczeni lektorzy, angliści wyspecjalizowani w zagadnieniach związanych z biznesem prowadzą profesjonalne szkolenia językowe dla firm. Warszawa skupia najwięcej szkół językowych oferujących skuteczną i solidną naukę języków obcych, w tym angielskiego, na poziomie wymaganym przez rynek pracy. Więcej szczegółów na temat możliwości prowadzenia lekcji angielskiego w firmach znajduje się na stronie angloville.pl/business-english-2/.

Nauka metodą immersji – nowoczesna i skuteczna

Immersja językowa została uznana za jedną z najbardziej efektywnych metod nauki języka obcego. Polega ona na zanurzeniu się w języku, którego się uczymy. Oznacza to, że otaczamy się językiem obcym do tego stopnia, że oprócz tradycyjnych metod nauki, możemy codziennie oglądać filmy i wiadomości w języku obcym, czytać książki, pisać, słuchać muzyki, a nawet ustawić urządzenia elektroniczne w języku, który chcemy poznać lub poprawić jego znajomość.

Profesjonalne szkolenia i kursy języka angielskiego

Udział w szkoleniach językowych pozwala na doskonalenie umiejętności porozumiewania się w języku obcym, rozszerzenia zakresu słownictwa, a tym samym, w przypadku samokształcenia – lepsze rozumienie poszczególnych zagadnień związanych z branżą zawodową lub własnymi zainteresowaniami. Dostępne w języku angielskim publikacje umożliwiają dostęp do szerokiej wiedzy z różnorodnych dziedzin, jak również do najnowszych badań naukowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com