Budujemy lojalność. A jakie postanowienia w 2018 roku ma Twoja firma?

Właśnie rozliczasz ostatnie projekty, drukujesz raporty podsumowujące, wykonujesz korekty, a może już kończysz strategię na rozpoczęty właśnie rok? Czego sobie życzysz w nowym sezonie? Większej sprzedaży? Pozyskania nowych partnerów handlowych? Nowych klientów, a może umocnienia marki? Do wszystkich tych celów z powodzeniem przybliży Cię program lojalnościowy. O ile wybierzesz go z głową.

Program lojalnościowy? Czemu nie!

O programach lojalnościowych słyszałeś już wiele. Wiesz, że konkurencja niedawno wdrożyła taki program u siebie. Może chciałbyś wprowadzić go do swojej firmy, ale nie bardzo wiesz, jak zacząć i komu powierzyć to karkołomne zadanie. Brzmi znajomo? Świetnie się składa. Sodexo przygotowało właśnie dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Sprawdzony i przetestowany w działaniu program lojalnościowy, który idealnie wpisze się w potrzeby Twojej firmy i wzmocni jej pozycję na rynku. Dzięki niemu szybko zauważysz wzrost sprzedaży, a Twój biznes rozkwitnie. Nie musisz inwestować w drogie rozwiązania budowane od zera. Korzystając z doświadczenia ekspertów, zaoszczędzisz pieniądze – program lojalnościowy, który przed Tobą sprawdziło już wielu innych przedsiębiorców, pomoże Ci osiągnąć sukces w swojej dziedzinie.

Jak to działa?

Wdrożenie programu lojalnościowego wymaga pewnego nakładu pracy. Nie chcesz tworzyć nowego działu w swojej firmie ani delegować do tego celu pracowników? Nie szkodzi. Sodexo będzie towarzyszyło Ci na każdym kroku wdrażania programu do Twojej firmy. Eksperci odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie, zaoferują Ci pomoc prawną i księgową. Intuicyjny system zarządzania online sprawi, że cały proces będziesz mieć pod kontrolą. Zaletą systemu jest także możliwość lepszego poznania swoich klientów i dopasowania nagród dokładnie do ich potrzeb. W ten sposób zbudujesz unikatową relację, która przełoży się na siłę Twojej marki i pociągnie za sobą sprzedaż towarów i usług. Rozbudowany katalog wyjątkowych nagród, który stale jest aktualizowany i uzupełniany o nowe pozycje powoduje, że klienci nie tylko chętnie przystępują do programu, ale także aktywnie w nim uczestniczą. Sodexo okaże Ci również wsparcie przy produkcji materiałów reklamowych. Nie musisz dłużej zastanawiać się nad wyborem nośnika reklamy. Przyciągające uwagę broszury, plakaty, bilbordy – zostaw to wszystko ekspertom z Sodexo i poświęć energię na to, co lubisz robić najbardziej – zarządzać swoim biznesem.

Potencjał programów lojalnościowych jest nie do przecenienia. Chętnie sięgają po nie zarówno duże sieci handlowe, jak i małe punkty usługowe. Jednak w dobie ogromnej konkurencji niezwykle trudno jest zainteresować konsumentów właśnie naszym programem. Rosnąca świadomość klientów sprawia, że rzadziej decydują się oni na przystąpienie do programu wyłącznie ze względu na atrakcyjne nagrody. Jeśli chcesz mieć pewność, że program wdrażany w Twojej firmie faktycznie zda egzamin – zainwestuj w sprawdzone rozwiązania. Z Programem Lojalnościowym Sodexo Twój biznes rozwinie skrzydła w nadchodzącym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com