Bariery mostowe H4b firmy Tioman

Pośród oferowanych na rynku zabezpieczeń drogowych i wiaduktowych, zdecydowanie wyróżniają się bariery mostowe typu H4b oferowane przez firmę Tioman. Na szczególne uznanie zasługuje zwłaszcza model H4bW1.

Oferta firmy Tioman

Firma Tioman z Ostaszewa zajmuje się produkcją i dostarczaniem elementów wyposażenia drogowego, wpływającego korzystnie na poziom bezpieczeństwa uczestników ruchu. W ofercie producenta znajdują się przede wszystkim znaki i tablice drogowe, włącznie z tzw. znakami aktywnymi oraz dodatkowym podświetleniem LED. Tioman oferuje również profesjonalne konstrukcje wsporcze i bariery drogowe. Asortyment uzupełniają systemy informacji miejskiej, artykuły bezpieczeństwa drogowego oraz różnego rodzaju meble miejskie. Wszystkie produkty Tioman cechuje wysoka jakość, potwierdzona licznymi certyfikatami.

Bariery mostowe H4B

Do istotnych elementów wyposażenia oferowanego przez firmę Tioman należą bariery mostowe klasy H4B. Firmy drogowe wykorzystują je nie tylko na mostach, ale też w miejscach wymagających umieszczenia zabezpieczeń dla kierowców, np. drogach szybkiego ruchu. Bariery te chronią uczestników ruchu przed wypadnięciem z jezdni. Umieszczenie ich na odpowiednich odcinkach ułatwia kierowcom zachowanie równowagi przy dużej prędkości, co korzystnie wpływa na porządek na drodze. Bariery H4B przypominają również prowadzącym samochody o zachowaniu ostrożności związanej z ograniczoną szerokością jezdni.

Bariery mostowe H4bW1

Klasa H4bW1 zdecydowanie wyróżnia się pośród wszystkich zabezpieczeń wykorzystywanych na polskich drogach i wiaduktach. Bariery mostowe tego typu są wyjątkowo wytrzymałe, dzięki czemu sprawdzają się w miejscach o dużym ruchu, wymagających szczególnej ochrony po obu stronach jezdni. System posiada wysokość 1,22m i wagę 110 kg/mb. Sposób zabudowy barier mostowych H4bW1 polega na zamontowaniu obiektu do kapy za pomocą kotew. Mocowanie musi być jednak przeprowadzone według ustalonych standardów, z uwzględnieniem określonych odstępów pomiędzy słupkami. Wszystkie bariery mostowe klasy H4bW1 oferowane przez firmę Tioman przechodzą odpowiednie testy wytrzymałości, co gwarantuje najwyższą jakość produktu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com