Automatyczny tankommetr – list Grzegorza Bogusz

Szanowni państwo

Mam do zaoferowania nowoczesne urządzenie, technologie.  Robot który sam zatankuje samochód.  Kierowca będzie czekał w samochodzie tylko na zapłatę.  Jest konieczność współpracy z bankami, Google Play, ponieważ zapłata za paliwo zostanie dokonana za pomocą aplikacji mobilnej lub komputera pokładowego, który jest już wbudowany w najnowsze samochody, które mają połączenie Wi-Fi, a wifi będzie na każdej stacji.  Musisz tylko uzgodnić z producentem samochodu, aby zainstalować program lub uruchomić go w Google Play.

Program będzie miał również opcję wyboru liczby litrów paliwa, na przykład kierowca po przybyciu na stację włącza program, wybiera liczbę litrów, np.  25l. potem kwota do zapłaty np 80 euro. Płatność zostanie dokonana za pomocą aplikacji, gdy kierowca pojawi się na stacji i włączy aplikacje robot zostanie poinformowany i zacznie obsluge. Następnie robot uruchomi się, otworzy zbiornik, napełni paliwo i umieści go na swoim miejscu.  Szukam relacji inwestorskich do współpracy z firmami, przedsiębiorstwami oferującymi pomoc we wdrażaniu nowych usług na rynku.  Przyszłość tego projektu wiąże się z współpracą z firmami motoryzacyjnymi i paliwowymi oraz bankami.  Aby zaprojektować podobny zbiornik dla wlewu paliwa dla wszystkich marek samochodów aby robot mógł je lepiej otworzyć.

W tych sektorach szukam współpracy.  Produkcja takiego urządzenia oznacza likwidację miejsc pracy dla sprzedawców, aby korporacje były opłacalne.  Tankując tylko samochody osobowe stworzymy osobny program dla motocyklistów, ciężarówek i autobusów, Kierowca wybiera liczbę litrów do wyboru, a następnie zapłać kartą i samodzielnie zatankuj w dystrybutorze. To pozwoli Ci całkowicie zrezygnować ze sprzedawców którzy muszą pracować w nocy. Szukam relacji inwestorskich od podstaw do zaawansowanego projektu.

Myśląc globalnie, proponowany produkt będzie nie tylko dla klientów krajowych, ale dla wszystkich z innego kraju.  Firma, do której poszukuje współpracowników, inwestorów, przynosi ze sobą ogromną rentowność, nie tylko ze sprzedaży, ale także takie jednorazowe nowoczesne tankowanie za pomocą robota, kamery sensorowej, zostanie naliczona opłata 0,50 euro.  W skali miesięcznej daje to ogromną kwotę w wysokości 10 milionów euro zysku z samego tankowania plus zyski ze sprzedaży usług dla firm paliwowych.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

grzegorzbogusz798@gmail.com
Kontakt +48536867336

Pozdrawiam
Grzegorz Bogusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com