Automaty ze środkami higienicznymi do biur i przestrzeni publicznych już dostępne!

Pojawienie się pandemii koronawirusa wywołującego niebezpieczną chorobę CoVid-19 całkowicie odmieniło życie wielu z nas. Daleko idące środki ostrożności w postaci dezynfekcji miejsc publicznych, noszenia maseczek i rękawiczek czy utrzymywanie odpowiedniej odległości mają służyć naszemu bezpieczeństwo i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To szczególnie ważne w miejscach, w których przewija się wiele osób w ciągu dnia, na przykład w galeriach handlowych, zakładach pracy czy instytucjach. W jaki sposób można zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i osób przychodzących do tych miejsc? Dobrym pomysłem może być wynajem automatów z maseczkami, rękawiczkami czy żelem antybakteryjnym, czyli tzw. higienomatów.

Wynajem higienomatów do firmy – dlaczego warto?

Higienomaty to automaty umożliwiające dystrybucję środków ochronnych, takich jak maseczki jednorazowe lub wielokrotnego użytku, rękawiczki oraz żele antybakteryjne do rąk. Automaty przyjmują płatności kartą oraz gotówką, ale mogą też działać na specjalne karty z chipem lub karty pracownicze. Ta ostatnia opcja dobrze sprawdzi się w dużych zakładach pracy, gdzie pracodawca ma obowiązek zapewnić zatrudnionym podstawowe środki ochrony przed koronawirusem.

Dzięki higienomatom każdy pracownik może w dowolnej chwili zaopatrzyć się w maseczkę, rękawiczki lub żel antybakteryjny. To bardzo wygodne rozwiązanie. Tego rodzaju dystrybutory środków higienicznych zapewniają szybki i łatwy dostęp do środków higieny przez cały czas. To bardzo istotne zwłaszcza dla osób, które nie mogą pozostać w domu na czas pandemii, lecz muszą pracować i są szczególnie narażone na zakażenie. Dystrybutory posiadają też możliwość ustawienia limitów wydanych maseczek, rękawiczek i żeli antybakteryjnych. Dzięki temu w szkołach, zakładach pracy czy szpitalach będzie można ograniczyć zużycie asortymentu, a co za tym idzie, ograniczyć koszty. Dodatkowo automat generuje historie i raporty zużycia online, więc mamy pełną kontrolę nad wydawanymi produktami.

Co może się znaleźć w higienomacie?

W automatycznym dystrybutorze środków higienicznych oprócz maseczek, żeli antybakteryjnych i rękawiczek znajdują się: chusteczki zwykłe i nawilżane, mydła w płynie, tabletki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, woda utleniona, plastry opatrunkowe, termometry bezdotykowe, gaza higieniczna oraz woda mineralna. Higienomaty mają więc szerokie zastosowanie nie tylko w czasach pandemii, ale na co dzień. Ich dostępność zwiększa bezpieczeństwo pracowników lub innych osób, którzy mogą skorzystać z podstawowych środków pomocy w razie jakiegoś niewielkiego skaleczenia czy złego samopoczucia.

Łatwo dostępne automaty z maseczkami i rękawiczkami pozwalają każdemu dostosować się do obecnie obowiązującego prawa związanego z koronawirusem, zwłaszcza w sytuacji, gdy w sklepach stacjonarnych i internetowych brakuje tych ważnych środków higieny. Decydując się na higienomat w swojej firmie, pokażesz, że dbasz o zdrowie i życie swoich pracowników i Klientów.

Vending – montaż, serwis i kompleksowe zaopatrzenie higienomatów

Polska Grupa Vendingowa (pgv.com.pl) oferuje pełen zakres usług, jeśli chodzi o montaż i obsługę higienomatów na terenie całej Polski. Możliwy jest nie tylko zakup, ale także wynajem automatów ze środkami higieny oraz przetestowanie urządzenia w najbliższej lokalizacji. Oprócz higienomatów z maseczkami i rękawiczkami, które cieszą się obecnie dużą popularnością, firma Vending oferuje także nowatorskie stacje do dezynfekcji rąk.

Sprawdzą się one w placówkach publicznych, by zapewnić zarówno Klientom, jak i pracowników większe bezpieczeństwo. Stacje do dezynfekcji rąk nie wymagają podłączenia do prądu i można je przenosić oraz stawiać w dowolnym miejscu. Są proste w obsłudze i umożliwiają bezdotykową dezynfekcję rąk. W połączeniu z higienomatami stanowią ważne wyposażenie galerii handlowych, zakładów pracy oraz instytucji państwowych, zwłaszcza w obecnych, niepewnych czasach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Polskiej Grupy Vendingowej!

Wszystkie zdjęcia w artykule pochodzą ze strony pgv.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com