Aplikacje do zarabiania pieniędzy. Jakie niosą korzyści?

W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób pracuję online, nie wychodząc z domu, wciąż jednak dla wielu z nich zarabianie przez telefon wydaje się nierealne. A jednak obecnie rynek nasycony jest przez aplikacje do zarabiania pieniędzy, które można obsługiwać ze smartfona. Praca polega zazwyczaj na dodaniu opinii, oglądaniu reklam czy wypełnieniu krótkiej ankiety. Tylko czy faktycznie użytkownik może liczyć się z z możliwością godnego zarobku poprzez aplikacje do zarabiania?

Od razu należy sprowadzić potencjalnego pracownika na ziemię. Programy do zarabiania oferują co prawda możliwość wypłaty, jednakże ich kwoty należy liczyć w dziesiątkach, w najlepszym wypadku w setkach. Jednak używanie aplikacji można uznać za formę relaksu, spędzając przy okazji czas produktywnie. Niniejszy artykuł omówi aplikacje na telefon do zarabiania i przedstawi wybrane z nich.

Jak zarabiać na telefonie? Polskie programy na Android i iOS

Programy do zarabiania często różnią się od siebie sposobem pozyskiwania dochodu. W niektórych nie trzeba wykonywać żadnych czynności, poza byciem zalogowanym w aplikacji. Inne za to, wyślą użytkownika w określone miejsce z nakazem zrobienia zdjęcia. W większości przypadków jednak, zarabianie przez telefon jest naprawdę prostą sprawą, ograniczającą się do pobrania apki do zarabiania i podążaniu za wytycznymi.

Słowo się rzekło, czas przedstawić najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy, oceniając subiektywnie.

Google Opinion Rewards

Jak powszechnie wiadomo, Google płaci za dużą część opinii. Aplikacja do zarabiania nie wypłaca pieniędzy, jednakże zasila konto użytkownika w Google Play. Po pobraniu apki, należy odpowiedzieć na pytania odnośnie zainteresowań i prowadzonego trybu życia. Po pomyślnej weryfikacji, użytkownik aplikacji otrzymuje powiadomienia o możliwości wypełniania ankiet. Po wypełnieniu wybranej ankiety, środku wpływają na konto Google Play. Dla osób, które zarabianie przez telefon traktują bardziej jak zabawę, przy okazji obierając kilka darmowych e-booków, może zainteresować Opinion Rewards.

FOAP

Dla osób lubiących fotografować i wyczulonych na punkcie estetyki obrazu, może zainteresować ta aplikacja. FOAP zrzesza zarówno amatorów fotografii, jak i profesjonalistów, chcących sprzedać swoje dzieła. By rozpocząć zarabianie na telefonie, wystarczy zarejestrować się w aplikacji, a następnie przesłać kilka zdjęć w dobrej jakości, w celach weryfikacyjnych. Jeżeli administratorzy apki do zarabiania zaakceptują wysłane zdjęcia, to na konto może wpaść do 5 USD. Przy odpowiednich umiejętnościach, aplikacja oferuję ciekawą alternatywę dla dotychczasowego źródła dochodu.

BuzzBee

Kolejna w zestawieniu aplikacja do zarabiania pieniędzy pozwala na wykonywanie zadań w czasie rzeczywistym, na którym można zarobić od 10 do 20 złotych. Jak wyglądają misje? Na przykład wystarczy pójść do sklepu określonej marki, zrobić sobie zdjęcie i załączyć je w aplikacji. Czasem aplikacja do zarabiania każe użytkownikowi uzyskać jakąś informację w wyznaczonym miejscu. Należy wspomnieć, że jest to polska firma, dostępna jedynie dla użytkowników Androida. Posiadacze telefonów z systemem Android, będący stałymi bywalcami miast, mogą wykorzystać ten fakt, instalując tą aplikacje do zarabiania.

Aplikacje do zarabiania 2020. Czy warto?

Od czasu powstania programów na smartfony, pojawiły się głosy mówiące o innowacji jak i takie, określające aplikacje do zarabiania jako nietrwałą modę. Niezależnie od opinii, możliwość zarobku istnieje, jednakże nie można mówić na razie o możliwości utrzymywania się z nich. Na razie użytkownicy mogą zapoznać się z możliwościami jakie posiada aplikacja do zarabiania, z nadzieją na wzrost zapotrzebowania użytkowników, przekładający się na wyższe honorarium.

Polecamy:
Kilka sprawdzonych sposobów na zarabianie w internecie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com