Aplikacja do rozliczeń podatkowych Pitbot – zaoszczędź swój cenny czas

Jeżeli zależy Ci na sprawnym i szybkim załatwieniu swoich spraw z urzędem skarbowym, polecamy naszą aplikację Pitbot. Rozliczenia podatku online jeszcze nigdy nie było tak wygodne! Poznaj zalety naszego innowacyjnego programu i przekonaj się, że nie warto marnować swojego cennego czasu.

Alplikacja Pitbot – jakie ma zalety?

Obecnie najprostszą formą składania deklaracji podatkowej jest rozliczanie PIT-ów online. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, i wiemy, jak każdy ceni sobie swój czas. Dlatego nasza aplikacja Pitbot to innowacyjne narzędzie, dzięki któremu rozliczysz się dosłownie w kilka minut.

 

Tworząc nasz program, postaraliśmy się, aby rozliczanie w nim było łatwe i przyjemne. Do minimum zniwelowaliśmy formalności i oparliśmy cały proces na kilku prostych krokach. Pitbota dostosowany jest do używania na komputerze, laptopie, telefonie czy tablecie. Interfejs jest niezwykle intuicyjny, przejrzysty i doskonale dopasowuje się do rozmiaru ekranu. Z technicznego punktu widzenia posiadamy wszystko, czego potrzeba funkcjonalnej i nowoczesnej aplikacji. Zadbaliśmy także oczywiście o bezpieczeństwo – tam, gdzie mowa o danych osobowych jest to naszym priorytetem. Wdrożyliśmy najlepsze standardy szyfrowania w celu zapewnienia maksymalnej ochrony naszym użytkownikom

Jakie formularze rozliczysz z Pitbotem?

Zależy nam, aby Pitbot spełniał oczekiwania jak największej grupy odbiorców, dlatego stale rozwijamy naszą ofertę i dodajemy rozliczenia, które będzie obsługiwał nasz program. Chcemy zaoferować możliwość szybkiego załatwienia formalności każdemu, komu szkoda na to zdrowia i czasu. Niezależnie od tego, czy jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę, czy prowadzisz własną działalność gospodarczą, możesz skorzystać z naszej pomocy. Aktualnie nasza aplikacja rozliczeniowa obsługuje takie formularze jak:

 

 

  • PIT-11 online,
  • PIT-36 online,
  • PIT-37 online.

 

 

Nie zapominamy także o osobach pracujących za granicą naszego kraju – w naszym programie w łatwy sposób możesz wypełnić załącznik ZG i w prawidłowy sposób rozliczyć się z polskim fiskusem. Jeśli pracowałeś m.in. w: Holandii, Belgii czy w Niemczech, czyli popularnych kierunkach wybieranych przez naszych rodaków masz możliwość rozliczenia tzw. załącznik PIT/ZG online, w którym umieszcza się dane dotyczące wysokości dochodów czy też odprowadzonej kwoty podatku dochodowego przez zagranicznego pracodawcę.

 

Nasz program w prosty sposób pobierzesz z Google Play oraz AppStore. Działa on zarówno na urządzeniach z systemem andrioid jak i iOS. Przekonaj się, że rozliczanie podatku może być proste szybkie i wygodne. Zapraszamy – https://pitbot.pl/.

Polecamy:
Outsourcing pracowniczy – charakterystyka i zastosowanie
Lajki na FB — jak zdobyć ich więcej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com