5 najważniejszych zalet stojaków odzieżowych

Funkcjonalność – tak prawdopodobnie brzmiałoby drugie imię nadane stojakom odzieżowym. Ułatwiają pracę w sklepie konfekcyjnym i dają możliwość odpowiedniego prezentowania asortymentu. Sprawdź, jakie jest pięć najważniejszych powodów, dla których stendery odzieżowe są cenione przez sprzedawców.

Mobilność

Sezonowe obniżki, nowe kolekcje, specjalne okazje, czy po prostu odświeżenie działu – powodów do zmiany rozmieszczenia asortymentu w sklepie odzieżowym jest mnóstwo. Często związana jest z tym konieczność przenoszenia towaru znajdującego się już na stojakach. Każda tego typu zmiana może być bardzo łatwa.

Wystarczy zaopatrzyć się w stojaki, które w podstawie mają zamontowane kółka. W razie potrzeby można z łatwością przesunąć stender, nawet z zawieszonym na nim ubraniem. To z pewnością dogodność, którą dostrzeże każdy sprzedawca.

Dobra prezencja

Jednak nie mamy tu na myśli prezencji stojaka, ale zawieszonego na nim towaru. O ile mobilność jest ułatwieniem dla sprzedawców, tak walory ekspozycyjne są “ukłonem” stenderów w stronę klientów. W trakcie wyszukiwania ubrań klient z pewnością zwróci uwagę na to zawieszone przodem do niego na stojaku wieloramiennym. W takiej sytuacji łatwiej o wzbudzenie zainteresowania i skłonienie do ewentualnego zakupu.

Solidność

Chociaż potrafią być lekkie, to nie jest im obca wysoka wytrzymałość. Wystarczy przy wyborze stojaków zwrócić uwagę na materiał, z jakiego są wykonane. Stendery, które będą potrzebne na lata, powinny być zrobione ze stali chromowanej lub szlifowanej.

Łatwość w obsłudze

Konieczne dodatkowe akcesorium do prezentowania nowego towaru? Nic prostszego. Wpisujemy w wyszukiwarkę internetową hasło “stender sklepowy” i zamawiamy potrzebny model. Niezwykle prosta konstrukcja sprawia, że po błyskawicznym i łatwym montażu, mamy gotowy element wyposażenia sklepu odzieżowego.

Dowolność

Prawdopodobnie każdy produkt, jaki mógłby zaoferować sklep odzieżowy może zostać przedstawiony klientom za pomocą stojaka. Cenione firmy zapewniające wyposażenie do sklepów gwarantują szeroki wybór stenderów. Wszystko po to by sprzedawcy mogli wybrać najlepszy sposób do eksponowania klientom oferowanego towaru.

Istnieją stojaki proste w kształcie bramki, ale dostępne są również stojaki, które w bardzo łatwy sposób można zmienić i dostosować do swoich potrzeb. Na przykład stendery wieloramienne dają możliwość regulowania każdego ramienia wokół własnej osi oraz ustawienia go na wymaganej wysokości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com