3 największe firmy w polskiej branży kosmetycznej – sprawdzone w KRS

KRS, czyli nic innego jak Krajowy Rejestr Sądowy to ogólnodostępna baza danych – scentralizowana i informatyczna, gdzie można pozyskiwać informacje z trzech rodzajów rejestrów. Jeden z nich dotyczy przedsiębiorców, drugi stowarzyszeń, organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnej, i trzeci – rejestru dłużników niewypłacalnych.

Na czym polega zadanie Krajowego Rejestru Sądowego?

Nadrzędnym celem powstania KRS było umożliwienie powszechnego dostępu do statusu prawnym zarejestrowanego podmiotu – pozwalające na sprawdzenie potencjalnego pracodawcy, pracownika czy nawet kontrahenta. Można też znaleźć tam wiele najważniejszych informacji na temat sytuacji finansowej danej firmy, przedsiębiorcy jednostki.

Dzisiaj okraszone linkami do KRS największe firmy polskiego rynku z branży kosmetycznej. Warto się zapoznać z tymi danymi, jak i krótką charakterystyką samych gigantów kosmetycznych na polskim rynku.

Ziaja

ZIAJA Sp. z oo jest polskim producentem farmaceutyków i wysokiej jakości kosmetyków opartych na naturalnych składnikach. Są to produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Mamy tutaj do czynienia z firmą rodzinną, założoną w 1989 roku w Gdańsku przez farmaceutów: Aleksandrę i Zenona Ziaję. Kosmetyki Ziaja łączą w sobie wysokiej jakości tradycyjne składniki, takie jak ekstrakty ziołowe i witaminy z nowoczesną technologią. Formuły są oparte na wiedzy farmaceutycznej.

Link krs:
https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu.podmiotdaneszczegolowe/RP/0000021573

Pierre Rene

Firma Pierre Rene została założona 1 marca 1993 roku. Siedziba firmy mieści się w Ustce przy ul. Ogrodowej 7. Współpracują wyłącznie z najlepszymi producentami opakowań i kosmetyków, a obecnie z wiodącymi dostawcami we Włoszech, Niemczech, Francji, Szwecji i Hiszpanii. W ich asortymencie znajdziemy: cienie do powiek, kredki do ust, lakiery do paznokci, szminki, podkłady i inne kosmetyki. Pierre Rene to wysokiej jakości produkty, które są oparte na innowacyjnych formułach. Nie były testowane na zwierzętach. Są też chętni do recyklingu odpadów, co jest potwierdzone tym, iż zawarli umowę z firmą wyspecjalizowaną w świadczenie usług recyklingu. Uzyskali także certyfikat GMP ISO 22716 poświadczający o jak najlepszej kontroli jakości i procesów produkcyjnych.

Link krs:
https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu.podmiotdaneszczegolowe/RP/0000066419

Verona Products Professional

Verona Products Professional to polska firma założona w 2003 roku. Jest wiodącym producentem kosmetyków do makijażu, twarzy i pielęgnacji ciała, farbowania i stylizacji, a także perfum. Marka Verona Professional Products zdobyła zaufanie klientów nie tylko na polskim rynku, ale także w ponad 60 krajach na całym świecie. Wartości realizowane przez firmę są wspierane przez badania składników wysokiej jakości i są zgodne ze światowymi trendami, dlatego spełniają oczekiwania i dostosowują się do potrzeb klienta.

Link krs:
https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu.podmiotdaneszczegolowe/RP/0000167637

Chcesz sprawdzić więcej firm? Pomoże Ci w tym wyszukiwarka KRS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com